Musisz uaktualnić Flash Playera.

Musisz uaktualnić Flash Playera.

 

 

STRONA O NAS >>klik

ZAPISY NA KURSY >> klik

AKTUALNE PROMOCJE >> klik

NASZA OFERTA


KURSY SZKOLENIA PSA - GRUPOWE I INDYWIDUALNE

SZCZEGÓŁY W DZIALE KURSY->> KLIKNIJ

* * *

DOMOWY HOTEL I OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI

SZCZEGÓŁY

* * *

POMOC W DOBORZE RASY PSA

Podczas szczegółowej rozmowy z całą rodziną ustalamy oczekiwania wobec przyszłego czworonoga. Wywiad poprzedzony jest przeprowadzeniem autorskich testów, mających na celu dopasowanie psa do temperamentu jego przyszłych opiekunów. Podczas kolejnego spotkania przedstawiamy kilka ras psów, które najbardziej pasują do wymagań rodziny. Opisujemy ich wady i zalety, aby wybór był jak najbardziej trafny.

* * *

POMOC W PRZYGOTOWANIU DOMU NA PRZYBYCIE PSA

Jeżeli wkrótce zagości w Twoim domu nowy pies (bez względu na to, czy będzie to szczeniak, czy dorosłe zwierzę) pomożemy Ci przygotować się na jego przybycie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, które miejsca w domu mogą stwarzać problemy. Dodatkowo udzielimy wskazówek, jak postępować z Twoim czworonożnym przyjacielem podczas pierwszych dni pobytu w nowym miejscu.

* * *

TESTY SZCZENIĄT - WYBÓR SZCZENIAKA Z MIOTU

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

* * *

PRZYGOTOWANIE PSA DO WYSTAWY

Przygotowanie do wystawy polega na nauczeniu zarówno psa jak i jego opiekuna niezbędnych umiejętności pomocnych w zaprezentowaniu pupila na ringu. Kurs obejmuje 4 spotkania (ok. 1 m-c).

Jeżeli chcesz wystawić profesjonalnie swojego psa zgłoś się do nas nie później niż 2 m-ce przed planowaną wystawą, aby mieć czas na utrwalenie ćwiczeń.

Do tej pory zajmowaliśmy się wystawami hobbystycznie, jednak widząc rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi postanowiliśmy się zając zawodowo także handlingiem. Jeśli obawiasz się, że sam nie dasz rady wystawić swojego psa, zgłoś się do nas nie później niż miesiąc przed planowaną wystawą.

* * *

 

Jeśli chcesz zobaczyć ceny kliknij na CENNIK

 


Socjalizacja
Porady
Porady cz.2
Porady cz.3
Literatura


Pozytywne szkolenie psów w Tychach, Oświęcimiu, Pszczynie, Mikołowie, Bieruniu - Savoir Vivre Szkoła Dobrego Wychowania dla Psów
strona główna | kursy | przedszkole | cennik | galeria | linki | newsy | faq | formularz zgłoszeniowy | kontakt
Realizacja: Dpl Agency