Musisz uaktualnić Flash Playera.

Musisz uaktualnić Flash Playera.

 

 

Książki autorstwa naszej instruktorki

>>kliknij, żeby zobaczyć więcej

REFERENCJE


Gabrysia & Bimka - terier tybetański & Alfa - mix ze schroniska

Bimka trafiła do mnie jako bardzo wesoły pięciomiesięczny szczeniak.
Tak naprawdę nie wiedziałam co mam robić z taką ogromną "radością" na czterech łapach, skaczącą na wszystkich (z radości).
Poprzez internet trafiłyśmy w profesjonalne, odpowiedzialne ręce trenerskie do szkoły CEK ARGOS na kurs podstawowego posłuszeństwa.
I właściwie chodząc na szkolenie uświadomiłam sobie że bez konsekwecji i cierpliwości oraz samego zaangażowania właściciela, a także całej rodziny to wiele się z psiakiem nie zdziała.
Po niedługim czasie trafiła do nas Alfa (mały piesek)- przy pomocy psiego przedszkola poznałyśmy podstawowe zasady wychowania szczeniąt.
Dzięki poradom nauczycieli ogarniamy tak różne psie charakterki.
Polecam bardzo pozytywne szkolenie.

* * *

Maria & Lara - labrador retriever

W lipcu 2009r. stracilam kontakt z moja14 miesieczna labradorka
Lara. Bylam zrozpaczona, sunia uciekala ode mnie do innych
ludzi, psow, ignorowala moje polecenia, zero autorytetu!!! Na szczescie w
sierpniu spotkalam Anie trenerke, ktora na swoich zajeciach szkoleniowych
pomogla mi odzyskac na nowo moja Lare.Jestem jej za to bardzo
wdzieczna. Aniu ! DZIEKUJE!!! Dzisiaj obie jestesmy szczesliwe bo mamy
siebie. Maria.

* * *

Małgorzata & Tosia - american staffordshire terrier (amstaff)

Trenerzy "Argos" są profesjonalistami, ich zajęcia pomagają w wychowaniu nawet psów hiperaktywnych. Serdecznie polecam tę firmę wszystkim właścicielom psów. Moja amstaffka stała się ułożona i spokojniejsza. Otrzymałam wiele dodatkowych rad dotyczących tylko mojego psa, dlatego zamierzam kontynuować szolenie na Kursie Posłuszeństwa z Podstawami Agility.

* * *

Magda, Iwona i Adam & Toto - jack russel terrier

Korzystaliśmy ze szkolenia piesków składającego się z 10-ciu lekcji podczas których nasz pies TOTO zdobył umiejętności, które z całą pewnością przydadzą się zarówno jemu, jak i nam w prawidłowych relacjach z naszym czworonogiem. Jest to z całą pewnością kluczowa baza do rozpoczęcia również następnych etapów, takich jak szkolenie z torami przeszkód

* * *

Basia & Rico - american staffordshire terrier (amstaff)

Szkolenie piesków w tej szkole polecam gorąco wszystkim właścicielom piesków. Biorąc udział w szkoleniu dowiedzieliśmy się, jak lepiej zrozumieć się nawzajem. Bardzo mili nauczyciele służący radą oraz miła atmosfera. Szkolenie było nam bardzo potrzebne.

* * *

Małgorzata & Melon

Gorąco polecam kurs prowadzony przez pania Anie Biziorek. Na zajęcia zgłosiłam się z 1,5 rocznym Melonem. Była to ostatnia szansa dla Melona. Pies nie słuchał nikogo. Nie pozwalał się wyprowadzać, demolował mieszkanie. Dzięki systematycznej pracy z psem pod okiem świetnej trenerki udało się go opanwać. Super zajęcia! Polecam.

* * *

Pani Ewa & Bora - border collie

Zapisując się na kurs Bora (border collie) miała 9,5 miesięcy. Nie słuchała na podwórku, nie można było jej spuścić ze smyczy, a ja byłam bardzo nerwowa w stosunku do psa. Kurs „wyszkolił” przede wszystkim mnie, pokazał, że trzeba być spokojnym i nie oczekiwać od razu sukcesu, a każdy mały sukces mocno nagradzać. Na koniec szkolenia, ja jestem spokojna, a Bora wykonuje prawie wszystkie moje polecenia. Na podwórku już mogę spuścić ją ze smyczy i moja Bora po zawołaniu wraca do mnie. I to jest największy sukces tego kursu.

* * *

Bartosz & Hunter - cane corso

Jesteśmy zadowoleni z kursu. Złapaliśmy lepszy kontakt z Hunterem. Moja siostra, która ma 8 lat nie boi się z nim bawić. Lepiej sobie z nim radzi. Hunter stał się bardziej posłuszny.

* * *

Kinga & Margitt - labrador retriever

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Jest pozytywne i miłe.

* * *

Basia & Skubiś - yorkshire terrier

Szkolenie jest bardzo dobre, jestem z niego zadowolona. Każdy właściciel psa powinien pójść na takie szkolenie.

* * *

Marta & Bruno - alaskan malamute

Pozytywne szkolenie psów w ARGOS to super sprawa dla każdego, kto posiada psa. To nie tylko pies uczy się podstawowych rzeczy takich jak właściwe zachowanie, sztuczek, itp., ale również jego pan jak z nime postępować w każdej sytuacji. Szczerze polecam każdemu nawet właścicielom Malamutów, gdzie spotkałam się wielokrotnie z opinią, że te psy są nie do wyszkolenia. Mój Bruno nauczył się wielu przydatnych wskazówek, które są na codzień bardzo pomocne.

* * *

Magda & Kara - terier walijski

Mój pies uczył się topornie, ale wyniosłam z zajęć kilka cennych spostrzeżeń i umiejętności dotyczących postępowania z nim. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy i przybiega na zawołanie. Trudniejszych "sztuczek" nie wykonuje, ale jest spokojniejsza - bardziej ufna.

* * *

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią napisz e-mail: biuro.argos@wp.pl

lub dodaj komentarz na naszej stronie na facebook'u . Zapraszamy! 

 

 
 Szkolenie psów Hotel dla zwierząt
Sklep Terapia psów i kotów
Kursy internetowe Wypoczynek z psem
O nas Referencje
Promocje Praca
Bezdomne zwierzęta Zaprzyjaźnione hodowle


Socjalizacja
Porady
Porady cz.2
Porady cz.3
Literatura


Pozytywne szkolenie psów w Tychach, Oświęcimiu, Pszczynie, Mikołowie, Bieruniu - Savoir Vivre Szkoła Dobrego Wychowania dla Psów
strona główna | kursy | przedszkole | cennik | galeria | linki | newsy | faq | formularz zgłoszeniowy | kontakt
Realizacja: Dpl Agency